1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach couchingu pediatrycznego jest akceptacja wszystkich punktów poniższego regulaminu.

2. Zgłoszenie formularza internetowego lub uiszczenie opłaty za warsztaty są równoznaczne z akceptacją regulaminu.

3. Pod pojęciem „organizator” rozumie się Administratora strony www.bachorek.com

4. Pod pojęciem „warsztatów” rozumie się odpłatne szkolenia organizowane przez bachorek.com

5. Pod pojęciem „uczestnika” rozumie się każdą osobę biorącą udział w warsztatach.

6. Zapisując się na warsztaty organizowane przez bachorek.com, uczestnik jest świadom własnego stanu zdrowia. bachorek.com nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia, kontuzje i obrażenia ciała uczestników.

7. bachorek.com nie odpowiada za zniszczenie mienia uczesników ani za zgubienie wartościowych przedmiotów pozostawionych na warsztatach.

8. Uczestnik jest odpowiedzialny i ponosi koszty za straty spowodowane zaniedbaniami z jego strony.

9. Aktualny harmonogram warsztatów oraz zapisy znajdują się w zakładce terminy.

10. Zapisy na warsztaty przyjmowane są:

Drogą elektroniczną, wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełniając formularz  na stronie www.bachorek.com znajdujący się na stronie głównej. Po kliknięciu „Zapisz się” zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego. Na tej podstawie tworzona jest lista oraz aktualna liczba uczestników.

11. Zgłaszając swój zapis na warsztaty  należy podać imię i nazwisko uczestnika kursu, jego telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy) i adres e-mail, nazwę, miejsce i termin warsztatu.

12. Warsztaty są przewidziane na określoną ilość uczestników. W przypadku wyczerpania wolnych miejsc w wyniku zapisów, o rezerwacji miejsca na zajęciach decyduje  kolejność zapisów. Istnieje możliwość stworzenia podobnego lub innego terminu, w przypadku, gdy ilość zgłoszeń znacząco przekracza określoną ilość uczestników. Pokazywać to będzie terminarz zapisów na stronie www.bachorek.com

13. Warsztaty prowadzone są w blokach 6 spotkań po 60 minut każde. Z reguły są to spotkania raz w tygodniu dzielące się na część teoretyczno-praktyczną 45 minut oraz dyskusję 15 minut w zależności od poruszanego zagadnienia.

14. Miejsce spotkań wybierane jest podczas formularza zgłoszeniowego. Istnieje możliwość zmiany miejsca odbywania warsztatów z losowych przyczyn, o czym poinformujemy droga mailową.

15. Każda z osób ma prawo do uczestnictwa w jednym spotkaniu warsztatowym za darmo – są to pierwsze zajęcia, po których sam/a zadecydujesz czy warto uczestniczyć w naszych spotkaniach. Ta oferta promocyjna trwa do odwołania.

16. Cennik warsztatów przedstawiony jest  przy ich opisie na stronie głównej www.bachorek.com Osoby zdecydowane na wzięcie udziału w całym cyklu warsztatów proszonę są o przelanie ww. kwoty na konto:

 

Nr konta: 30 1050 1764 1000 0092 3946 7377

SANATOS Mateusz Zakrzewski

ul. Szczecińska 23/12

80-392 Gdańsk

 

najpóźniej na 2 dni przed drugim spotkaniem z dopiskiem „warsztaty bachorek, miejsce ............... termin rozpoczęcia ...............”. Istnieje również możliwość uiszczenia opłaty kilkanaście minut przed warsztatmi, jednakże płatność gotówką może być dokonana tylko przed drugim spotkaniem. Osoby bez uregulowanej wpłaty nie będą dopuszczone do uczestniczecnia w warsztatach.

17. Opłaty za warsztaty należy wnosić zgodnie z podanym cennikiem (patrz pkt.16).

18. Osobom nieobecnym na wybranych spotkaniach podczas cyklu warsztatów nie będą zwracane pieniądze za te spotkania. W przypadku losowych zmian terminu prowadzoncyh warsztatów zostaną Państwo poinformowani. Opłaty za warsztaty nie są zwracane w żadnych innych przypadkach. Nie ma również możliwości przeniesienia wpłaty na innego uczestnika warsztatów.

19. Zabrania się nagrywania głosowego oraz w projekcji wideo, a także wykonywania profesjonalnych zdjęć. Wszystkie treści, obrazy, filmy i inne przedstawiane na warsztatach materiały w jakiejkolwiek formie są własnością intelektualną prowadzących oraz objęte są ochroną praw autorskich przez SANATOS Mateusz Zakrzewski. Wykorzystanie jakiejkolwiek formy przekazy wymaga pisemnej zgody autora.

20. Niezastosowanie się do punktu 19. będzie pociągać za sobą odpowiedzialność prawną na podstwie Ustawy o prawie autorskim  i prawach pokrewnych z 4 lutego 1994 r. (Rozdz. 8 Art 78 pkt 1, Rozdz. 14 Art.115-117).

21. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów bez podania przyczyny

22. W przypadku odwołania warsztatów przez organizatora, wniesione opłaty  zostają w całości zwrócone.

23. Organizator ma prawo do zmiany terminu zajęć o czym poinformuje uczestników (telefon, sms, e-mail lub osobiście).

24. O opuszczenie Sali mogą zostać poproszone osoby, które nie zastosują się do tego regulaminu.